SPOSOBY PODWYŻSZANIA POZIOMU GLUTATIONU – IMMUNOCAL


W tym wpisie omówię najważniejszy suplement diety zwiększajacy poziom glutationu. Suplementem tym  jest Immunocal.

Co to jest Immunocal?

Immunocal jest opatentowanym, naturalnym, białkowym suplementem diety, zawierającym około 90% czystego białka. Białko to ma wyższą wartość biologiczną aniżeli inne dostępne suplementy białkowe, a nawet wyższą niż żywność. Immunocal jest produktem otrzymanym z serwatki mleka krowiego. Jest on izolatem serwatki  przygotowanym tak, aby był bogatym źródłembiologicznie przyswajalnej cysteiny.

Cysteina znajdująca się w pożywieniu ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a więc nie może być wykorzystana do produkcji glutationu.  W Immunocalu natomiast dwie cząsteczki cysteiny łączą się ze sobą  mostkiem dwusiarczkowym tworząc cystynę. To połączenie siarkowe powoduje  stabilność  cystyny pl.wikipedia.org.  Dzieki niemu cystyna nie ulega trawieniu w przewodzie pokarmowym. A komórki naszego organizmu mogą ją wykorzystać do produkcji glutationu i w sposób naturalny podnosić jego poziom. W procesie produkcji Immunocalu usuwany jest tłuszcz i laktoza. Dzięki temu osoby uczulone na laktozę mogą bezpiecznie przyjmować Immunocal. Osoby uczulone na białko mleka zwane „kazeiną”  również  mogą zażywać Immunocal, ponieważ ilość  kazeiny w Immunocalu wynosi zaledwie 1-2% pl.wikipedia.org.

Cechy Immunocalu

  • lider wśród naturalnych produktów podnoszących odporność

  • skuteczność udowodniona naukowo

  • jako jedyny suplement diety wpisany w USA na listę leków dla lekarzy i farmaceutów.
  • jako jeden z nielicznych suplementów diety przeszedł przez wszystkie fazy badań klinicznych (I II i III) oraz ma udowodnione pozytywne działanie na zdrowie czlowieka.

Rate this post